Heureka
Letní tábor - akce pro děti i dospělé

Ohlasy rodičů

Moc Vás všechny zdravím, zase po roce,
chtěla jsem Vám poděkovat za Vaše úžasné hry a vymyšlení různých soubojů a snažení!! Jste úžasní, máte skvělé nápady!
Díky moc, kluci domů nepíší, ale vím, že se jim líbí a jsou nadšení. Ještě jednou díky, jste super!
Romana Voženílková


Dobrý večer,
zase jako každý rok jste připravili akční tábor :)… moooc díky :).
A ta hra s MOBILAMA... by mohla být klidně celý tábor :)... je pravda, že děti by to zvládly, ale horší je to v dnešní době s rodiči :(. Přeji vám pevné nervy s našimi hodnými dětmi :).
V.Kopová


Dobrý den.
Dnes dorazily fotky z 1. turnusu, za které moc děkujeme. Děti přijely nadšené a i smutné, že tábor tak rychle uběhl. Už se těší na příští rok. Přejeme méně úrazů, než bylo v 1. turnusu, krásné počasí a hlavně vytrvalost, kterou obdivuji hlavně u Vás.
Šindelářovi


Dobrý den, syny Vojtu a Petra Čajku si vyzvedne u autobusu v Hradci paní Arnoštová (maminka Dominika) a společně pojedou jedním autem do Prahy. Jinak bych Vám všem chtěla poděkovat, co všechno pro děti děláte, Jste úžasní!! Díky za krásný tábor pro a kluky už se těším na jejich vyprávění.
Zdravím Martina Čajková


Ráda bych všem poděkovala za opětovné perfektní zorganizování a zajištění tábora. Jste úžasní a držím palce, ať Vám to vydrží i do dalších let:-) Už teď jsme zvědaví, jaké bude téma roku 2014.
Všechny zdravím, máma Richarda Hese:-)


Moc a moc všem děkujeme za super zábavu a stravování, o kterém Filip ještě od příjezdu nepřestal mluvit. Pomalu se chystá již na příští rok:-) Ještě jednou děkujeme a Filip pozdravuje.
Valovi


Vážený agente Vláďo a všichni,
Chtěla jsem vám všem moc poděkovat za skvělou práci, organizaci a informovanost nás rodičů během celé zóny, byli jste skvělý. Naše holky Agi, Mája, Niki a Julí byly u vás poprvé a přijely úplně nadšené plné zážitků a dojmů. KLOBOUK DOLU!!!!! Holky se moc těší už na příští rok, na táboře nebyly poprvé jezdí již několik let jinam, ale jste bezkonkurenční, takhle nadšené ještě nikdy nepřijely. Děkuji i agentům a agentkám, kteří se starali o odjezd dětí z tábora byli fajn a pomohli nám děti a kufry nacpat do auta opět DÍKY!!! Paní zdravotnici velký dík za Julču naší malou-velkou kalamitu.
AGENTI MOC DÍKY


Velké dík pro agenta V a všechny účastníky II. turnusu!!!!
Vše bylo naprosto SUPER!!!!! Naty byla poprvé na táboře, moc si to užila a těší se již teď na příští rok. Krásný zbytek léta Katka a Naty


Dobrý den, posílám moc díky za mého syna Matýska Červenku. I přes veškeré to jeho smutnění se mu na táboře hodně moc líbilo a celý den nezavřel pusinu a vyprávěl a vyprávěl. S údivem mluvil i o příštím roce, takže- TĚŠTE SE! :) Moc děkuji za velkou trpělivost a super organizaci, hry, nápady a informace pro nás rodiče. Dík patří i kuchařům, protože malej tvrdí, že jídlo bylo lepší než doma!!
Krásný zbytek léta přeje mamča Bára se synem Matějem


Moc děkujeme všem, Tomovi se na táboře líbilo, dokonce tak, že už se těší na příští rok (akorát s námi je teď děsná nuda:) Přejeme stejně skvělý zbytek táborové sezóny,
Kučerovi


Dobrý den, děkujeme za úžasných 14 dní, které s vámi naše děti stráví. Byli s vámi už po nyní už po čtvrté:) a i nyní se těší na příští rok. I náš velký puberťák mě ujistil, že příští rok jede určitě, mladší dítko je ochotno oželet i soustředění v nohejbale, což je teda co říct:)Tak že jedno velké DÍKY pro všechny, za spokojené rodiče a HLAVNĚ spokojené děti.
Šimečkovi / Bechný J./


Dobrý večer, nejdříve chceme poděkovat za opět úžasný tábor. Kluci přijeli naprosto nadšení. Jezdí s vámi několik let, vždy se vrací, plní nových zážitků a těší se na další tábor. Jste skvělí!!! Měla bych na vás prosbičku. Nenašli jste náhodou po odjezdu II. turnusu černou, flaušovou mikinu na zip? Je bez kapuci, značky Nordblanc , možná má na cedulce propiskou iniciály M.J. Zatím vždy přivezli vše, až letos se to nepovedlo.
Děkuji Jonášová


Vážení Agenti, jsme jen ubozí pozemšťané, ale s naprostým nadšením sledujeme každodenní děj na táboře. Skládáme vám všem velkou poklonu za všechno úsilí, kreativitu, nadšení a dřinu, které stojí za celou organizací tábora. Chtěli bychom vám už teď poděkovat za báječné dny, které nejen naše děti s vámi prožívají. Škoda, že náš věk nepasuje do parametrů přihlášky:-) Přejeme další krásné dny a úspěšné dokončení mise:-) N + P Kalčevovi


Zdravím všechny úúúúúžasný lidičky, kteří dokážou udělat zábavu jak pro naše ratolesti, tak evidentně pro sebe. Moc díky za to, že i tady doma prožíváme boj s roboty skoro v přímém přenose!!!! Jen škoda, že nepořádáte tábor pro seniory. Jsem přesvědčená, že by se jela spousta rodičů taky vyblbnout :) A myslím, že by se nás našlo dost. Ještě jednou díky a už se těším, co bude za překvápko příští rok!


Moc bych Vám chvěla poděkovat za úžasné naplnění tábora, moje dcera je na táboře poprvé a už se těšíme na její dojmy. Moc lituji, že mi není devět roků, hned bych tam byla s vámi a vzala bych i svého manžela. Otázka je, jak by to dopadlo. Asi by se zamiloval do nějaké úžasné vedoucí, tak raději pojedu sama.
Moc za vše děkuji Sedláková-maminka Agátky


Vážení agenti, vážení vedoucí a celý organizační týme!
Jsem babička Kubíka Stejskala z týmu modrých a musím vám napsat pár slov. Každý den jsem se opravdu těšila na reportáže a fotky z táborového dění, překvapení, co vše jste schopni a ochotni pro děti vymyslet, nebralo konce. Kuba je na tomto táboře podruhé a jsem přesvědčena, že příští rok rád pojede zase. Chci vám moc poděkovat za vaši práci, za nápaditý program, za to, co jste ochotni to pro děti udělat. Neznám žádný jiný takový tábor. Takže díky a přeji vám hodně sil a nápadů do příštího léta!
M. Hlubučková


Jsem babička od Terezky Musilové z týmu zelených. Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za vaši práci. Každý den jsem se těšila na fotky z vašich akcí a vždy jsem byla mile překvapena, co jste schopni vymyslet a ochotni pro děti dělat. Terezka byla letos poprvé, moc se jí tam líbilo a příští rok pojede znovu. Takže ještě jednou díky a přeji vám mnoho zdraví a nápadů pro příští rok.
J. Harčariková


Moc děkuji za nejmenšího Berušku Vojtu, který byl táborem moc nadšený, parádně si užíval ve starších, hry byly prý super - jak ty celotáborové, tak ty individuální - prostě superlativy při včerejším vyprávění nešetřil. Děkuji Hlavasovi a celému týmu! Jste jedničky!


Chtěla bych všem moc poděkovat za skvělý tábor, Marek (tým červení-berušky) byl na táboře úplně poprvé a moc se mu líbilo, příští rok jede zase! Za rodiče velký dík za zprostředkování atmosféry, která na táboře panovala úžasnými fotkami a komentáři, všichni jsme měli pocit, že jsou děti opravdu v dobrých rukou :o) Víc takových nadšenců jako jste vy!
Pěkný zbytek léta přeje Petra a Marek


Chtěla bych Vám moc poděkovat za super jako vždy připravený tábor. Klukům červený tým (Patrik a Ondra Pavézkovi) se moc líbilo, byli nadšení, pořád ještě vyprávějí zážitky. Dokonce i mobil, který jim byl na začátku zabaven, nechyběl. Poděkovaní patří i kuchařkám za skvělou kuchyni. Všechny moc zdravíme, užijte si poslední turnus a už teď se kluci těší na příští rok a jsou zvědaví, co nového je bude čekat….


Dobrý den,
Vám všem veliká poklona a dík za neuvěřitelné dobrodružství pro naše nejmilejší. Matěj byl na táboře poprvé (černý tým), nemohl si to vynachválit. Moc se mu líbilo. My doma jsme každý den sledovali fotečky a opravdu jsme mu záviděli jeho každodenní zábavu. Moc děkujeme za skvěle připravený tábor, za to jak moc jste se všichni našim dětem věnovali a v neposlední řadě i paním kuchařkám, našemu mlsounovi moc chutnalo!
Přejeme úspěšné zvládnutí čtvrtého turnusu, pěkné počasí a hodně dobré nálady. Příští rok se těšíme nashledanou.
Matýsek, Katka a Pavel Řivnáčovi


Dobrý den,
moc rádi bychom poděkovali celému týmu za výbornou organizaci a suprový táborový program, holky byly na táboře obě poprvé a měli jsme trochu strach, jak to zvládnou, hlavně ta mladší, a díky vám to zvládly parádně a navíc se nás hned při příjezdu ptaly, jestli mohou jet příští rok zas. To je asi nejlepší vizitka toho, že se jim tam opravdu líbilo:) Takže ještě jednou děkujeme za krásné prázdniny pro děti a litujeme, že už jsme dospělí a nemůžeme si taky takový tábor užít. Velký dík patří hlavně Tince ze zeleného týmu, která měla nervy na to stále hledat a sbírat nějaké zapomenuté věci a byla pro holky skvělou vedoucí. Přejeme krásný zbytek prázdnin, ať se i poslední turnus povede a za rok se budeme těšit zase nashledanou.
Anetka, Nicolka a rodiče Fryčovi


Dobrý den agente V i všichni ostatní agenti. Každý den hltám informace na vašich webovkách, jelikož mám u vás malou holčičku (7 ), která jela na tábor úplně poprvé a navíc bez kamarádky a nestíhám se divit. Ráda bych Vám vysekla poklonu za skvělou a nápaditou organizaci aktivit pro děti, za zábavně a průběžně podávané informace nám rodičům, za možnost každý den a vůbec celý den sledovat dění v táboře a hlavně za možnost takto komunikovat s dětmi i popř. agenty. Věřím, že i Leča je takto nadšená a že na stýskání nemá vůbec čas. Jen by mě prosím zajímala informace, jakým způsobem jsou vzkazy dětem předávány. Zda si je sami někde čtou, nebo jim je někdo předává nebo hromadně se předčítají? Děkuji moc, nadšený rodič.


Dobré ráno, musím Vám napsat, jak jsem ráda, že si Adélka vybrala Váš tábor!! Je úplně poprvé a je nadšená a já s ní. Včera mi volala z toho příšerného mobilu :-) a já jsem nestíhala poslouchat, co všechno už zažila a jak je to super....díky, že v dětech probouzíte děti.... díky Vám všem.


Dobrý den, předně veliký obdiv a ještě větší díky Vašemu nasazení, naprosto úžasný tábor, jsem nadšená, skvělá informovanost. Poprvé jsem byla naprosto v klidu, kdy mé dítě není doma, bylo vidět, že je v dobrých rukou, je o něho skvěle postaráno a hlavně se má skvěle a báječně se baví. Díky Vám všem co se na organizaci tábora podílíte, je vidět, že do toho dáváte šíleně moc energie a je to prostě v dnešní době naprostá fantazie.


Dobrý den! :-) Jen bych Vám chtěla složit obrovskou pochvalu a smeknout před vámi všemi! To, co pro ty děti vymýšlíte, je úplně neuvěřitelný! Coby dítě jsem také jezdila na tábory, vždy se mi tam dost líbilo, ale to, co mají dnešní děti u vás, to prostě nemá chybu! Věřím, že i syn, až se zítra vrátí, bude nadšenej! Nevím, komu přesně poděkovat za to, že ten můj mamánek(Niky Morávek-červené družstvo) u vás vydržel celých 12dní. Proto radši poděkuju všem! :-D Kdyby to šlo, hned bych se za rok na tábor přihlásila taky, ale rodiče asi neberete, že?? Pěkný zbytek dne vám všem a ještě jednou díky! S pozdravem Vendula Šolcová


Vážený pan Maurer, naše děti byly letos na táboře, který pořádáte již po několikáté. Sleduji, co pro ně děláte, a smekám před Vámi, jak dokážete pro dnešní děti, nevážící si nikoho a ničeho kromě mobilů, notebooků a facebooků připravit tábor plný her, bojů a překvapení. Tomu nápadu odebrat jim veškerou sdělovací techniku fandím a rozhodně bych v tom pokračoval i nadále, nenechte se odradit výkřiky několika rodičů! Takže držíme palce a děti se už těší na příští rok.
Takže ještě jednou velké poděkování od Melíňáků


Dobrý den,
chci Vám touto cestou poděkovat za organizaci a program tábora. Syn Tomáš byl na Vašem táboře letos poprvé a vrátil se velice spokojený. Reference kamarádů, kteří na tábor pravidelně jezdí, jsou pravdivé. Ani se Tomovi nechtělo domů.Já jako rodič jsem byla také spokojená s informovaností o dětech, jejich programu. Potěšily mě fotky, které jsem každý den mohla prohlížet. Oceňuji i informace před táborem a zprávičku, že se všechny děti dostaly na tábor v pořádku. Ještě jednou děkuji za vše. Mějte se také co nejvíc dobře a hezký zbytek prázdnin!
Dana Beránková


Dobrý den,
musím poděkovat všem, kteří dokážou zvládnout tak fantastickým způsobem takové množství, v mém případě, svišťů. Mého syna Sama jsme poprvé před rokem poslali na tábor od naší firmy a musím podotknout, že i přesto, že jeho starší bratr byl s ním jako praktikant, nedopadlo to dobře (po návratu s námi vůbec nemluvil). Jen s hrůzou jsem hledala vhodný tábor na příští rok, dostala jsem vynikající reference na ten Váš.... a bylo to opravdu super. Konečně jsem mohla být v klidu v práci, protože můj syn byl spokojený a bylo o něj dobře postaráno. Po návratu nejen že, ústa nezavřel, byl stále plný dojmů a zážitků, ale hlavně bylo jasné, že příští rok opět jedeme s Vámi......děkuji, děkuji....


Dobrý den,
i já Vám chci poděkovat za příjemně strávený středeční podvečer, moc se nám to líbilo, mohli jsme osobně zažít atmosféru Vašeho tábora. Z bojovky jsem měla celkem obavy, nikdy jsem podobné aktivity nevyhledávala, ale ve výsledku nás to opravdu vtáhlo a bylo to moc zábavné! Myslím, že si to děti taky užili, když se zapojili jejich rodiče. Aspoň náš syn byl nadmíru spokojený!


Náš syn Vítek (kouzelník) jel poprvé na Váš tábor v roce 2012, byl to v jeho 14-ti letech jeho první tábor v životě a jel na doporučení kamaráda Standy. Přijel nadšený a myslím, že teď se ho jen tak nezbavíte a využije každé příležitosti se na Mladočov podívat. Ani se mu nedivím! Obdivuji Vás za to nasazení, s jakým se dětem věnujete - ale to určitě musí bavit, že? Jinak by se děti necítily tak skvěle…! Mějte se moc hezky a doufám, že se již brzy objeví přihlášky na příští léto!
Soňa Musilová


Dobrý den!
Nápad zrealizovat podzimní tábor byla úžasná věc. Svědčí o tom i zájem rodičů a dětí. Všem Vám děkuji za skvěle připravený program pro děti. Už se těšíme na příští rok. Syn Jáchym si to moc užil. Mějte se krásně.
Zdraví Valerie Šilhanová


Dobrý den,
chceme Vám touto cestou poděkovat za bezvadně prožité odpoledne a podvečer s dětmi na podzimním táboře. Byl to pro nás příjemný zážitek.A vůbec za celou práci, kterou s obrovským nasazením pro děti děláte. Tomáš přijel opět velmi nadšený. Patří vám veliký obdiv. (kudy chodíme, tudy chválíme). Dokázat nadchnout i teenagery se zájmem o vše elektronické, to už je „vyšší dívčí“ :). Jako rodiče jsme velmi spokojení s informovaností o dětech, jejich programu. Potěšily nás, a už jsme si zvykli na fotky, které můžeme každý den prohlížet. Přináší to pocit klidu a jistoty, že je dětem dobře a baví se. Oceňujeme i informace před táborem a seznam věcí. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme spoustu nových nápadů, spokojené děti a do dalších aktivit hodně zdraví a síly.
Eva a Pavel Chobotští – rodiče Toma