Heureka
Letní tábor - akce pro děti i dospělé

Vzkazy dětí a rodičů - Mladočov

Přidejte vzkaz


Pro kontrolu napište číslo 9:


Mamky a taťuldy 28.07.2021 v 23:32Pro: Míša Sodomková (Modří)

» Odpovědět

Ahoj Miško, jak si to tam užíváš prďolo? Jak Tě znám, tak určitě na plné pecky, že? Co ta naše malá treperenda, pořád je jí smutno? To je drnda malá. Zkus jí rozveselit. No a zpátky k Tobě, co rozcvičky, jak se Ti chce vstávat a cvičit? Už se těším, až Ti nastavím jako vyzváněcí tón Gypsy Kings. :-D To bude budíček, myslím že vstaneš hned. ;-) Až přijedete z tábora, vyzkoušíme cestu do nové školy, ju? Užívej si každý den a uklízej si věci. ;-) Už jsi našla hřeben? Pa Tveje mamka a taťka.


mámy 28.07.2021 v 23:18Pro: Adam Šebesta (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj táborníku,
dnes jsme dostali do schránky dopis, tak jsme měli ohromnou radost!!! Ondrovi vyřiď, že to má v tašce. Dnes pršelo, Amálka lítá na zahradě sem tam i v dešti, je to číslo. Dej pac zatím nezapomněla, jak jsi jí naučil, každý den to s ní procvičuju:). Poslala jsem ti balíček, tak snad brzy dorazí, rozděl se s kluky na pokoji. Moc na tebe myslíme a každý den sledujeme fotky. Posílám ti pusu a pohlazení. Máma !!!


mámy 28.07.2021 v 23:11Pro: Filipa Šebestu (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj Fildo,
dnes jsem ti poslala balíček, tak snad brzy dorazí. Hodně pršelo, ale Amálka hrála s lesní školkou fotbal i v dešti. Dnes přijel Jozífek, zítra se staví i Oskar, tak tady máme veselo. Za vodou v kempu je nové bistro a mají tam pizzu, tak tam půjdeme, až se vrátíte z tábora. Doufám, že dohlížíš na Adámka jako správný starší brácha:), pozdravuj všechny kamarády, moc na tebe myslíme, pusu máma + táta


Mamky a taťuldy 28.07.2021 v 23:08Pro: Mareček Sodomka (Modří)

» Odpovědět

Čau náš chlapáku. ;-) Jak Ti jdou soutěže, doufáme, že víc vyhráváte než prohráváte. ;-D Určitě si pamatuješ, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se, viď? To je dobře, že si to pamatuješ. Hele pupíku, snaž se Domulku rozveselit. Vždycky když jste spolu, tak vyvádíte lumpárny a krásně se smějete. ;-) Tak se jí taky věnuje, když jsi u ní. Máš ještě všechny věci nebo už jsi něco ztratil? ;-) To Tě jen zlobím. Určitě si na věci dáváš pozor, že? A co váš pokoj, uklizíte si po sobě, nebo tam vládne pohodička? Ta vaše bandička musí být zajímavá. Dávej na sebe pozor a pa pa! Mamča a taťulda.


mamka 28.07.2021 v 23:05Pro: Káťa Balská (Oranžoví)

» Odpovědět

Ahoj Káťo,
jakpak se máte? Dnes jsem byla s Aničkou na houbách a byla to bída..... v pátek půjdu ještě jednou. Už jsem se přihlásila do bakalářů a je docela přehledný. Těším se na vás a pozdravuj Gábinku. Vše co máš mokré musíš usušit!
Posílám pusinku pa


Od Kačky 28.07.2021 v 22:59Pro: Anička Taussigová (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Ani, teď jsem zhlédla fotky a copak to máš s kolenem??????? Snad nic hrozného, co tě neovlivní. Hlavně buď v pořádku!
Kačka<3


Tatoo 28.07.2021 v 22:59Pro: Aneta Kumprechtová (Červení)

» Odpovědět

ahoj Anuli, ty holka moje velka :) Doufam, ze visnak na palec zabere a ze Naty moc nezlobi :) Myslime na vas, jak uzivate ;) Az se vratite, mame pro vas vymyslene prekvapeni :) Davej na sebe i Naty pozor ! :) Pusu tata


Taťulda 28.07.2021 v 22:56Pro: Natálie Kumprechtová (Červení)

» Odpovědět

Ahoj Naty, psal ti Stepa na skype, pozdravuje te z Chorvatska. Slibil jsem mu, ze vzkaz vyridim :) Uzivej tabor a davej na debe pozor, pusu tata. P.S. Vlasy mam porad neostrihane :)


Od Kačky 28.07.2021 v 22:52Pro: Anička Taussigová (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Ani, jakpak se máte? Doufám, že si vedete skvěle. Mě zítra ráno čekají dva tréninky a pak už hurá domů. Těším se, ale zároveň bych tu ještě pár dní byla, na tábor se mi moc nechce... Jdu se podívat na dnešní program a fotky.
Měj se krásně <3
Kačka


Od Kačky 28.07.2021 v 22:50Pro: Filip Taussig (Červení)

» Odpovědět

Ahoj Fílo, teď si tu tak sedíme u ohně a máme takovou pohodu. Jsem už dost unavená, ale je to tu fajn. Zítra ráno dva tréninky a pak už konečně domů, jsem vyčerpaná, utahaná, všechno mě bolí, ale nakonec jsem docela spokojená. Doufám, že se přes tábor udržím ve formě, protože hned na soustředění v Bulharsku budou prý nějaké mezinárodní závody. Jdu se kouknout na vaše dnešní fotky, pár jsem jich už viděla, Áňa zase nikde, ale tebe jsem viděla.
Tak se mějte hezky, zítra napíšu ráno a večer už nejspíš z domova.
Kačka<3


Mamky a taťuldy 28.07.2021 v 22:44Pro: Domulka Sodomková (Modří)

» Odpovědět

Ahoj Domíšku, mamka mi říkala, že jste spolu mluvily holky. Doufám, že budeš statečnější než jsem byl na táboře já. Já byl na táboře ve Tvém věku, spali jsme po dvou ve stanu a ten druhý byl o hodně starší a navíc tam se mnou na táboře nebyl nikdo koho jsem znal. Ty jsi na tom mnohem líp, jsi na táboře s bráškou a sestřičkou, se kterou jsi i na pokoji. Znáš tam i další děti. Ty jsi statečná holčička už od narození, tak to zvládneš, viď? O Miunku se Ti staráme. Dnes dopoledne jsem ji nechal proběhnout po pokojíčku. Ta je zvědavá jako opička. ;-) Posíláme Ti pusiny naše statečná holčičko. Všechno si pamatuj, abys nám pak všechno vyprávěla, ano? Pa a pusu mamča a taťulda.


Mamuška a tafifuk 28.07.2021 v 22:20Pro: Kačka a Lucka Kovářovy (Modří)

» Odpovědět

·− / ···· / −−− / ·−−− / −·− / −−− / −·−· / −·− / −·−− / ·−−− / · / ·−· / ·−· / −·−− / −· / ·− / −−−·· / −·− / −−· / −··· / ·− / −−·· / · / −· / ···−− / ·−−−− / ··· / − / −· / · / ·−−· / ·−· / ··· / ·· / −·− / −−− / −· / −·−· / · / ·−· / − / ··· / · / −··· / ·−·· / ·· / −−·· / ·· / −·−· / ·− / ·−−· / ··− / ··· / ··− / ·−−· / −− / ·− / − /


Martina a Petr 28.07.2021 v 21:27Pro: Štěpa Šmétka (Modří)

» Odpovědět

Ahoj Štěpo, mazáci už přece žádný vzkazy nedostávají, tak promiň:-) Zdravíme M+P


Martina a Petr 28.07.2021 v 21:26Pro: Maty Šmétka (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Maty, posíláme pozdravy z Ústí a doufáme, že stihneme do konce prázdnin ještě pár společných syrečků:-)


Teta Jita 28.07.2021 v 21:25Pro: Stepa Smetka (Modří)

» Odpovědět

Ahoj Stepi, zdravime i Tebe ze Slovinska z Lublane s Liborem a Barcou


Teta Jita 28.07.2021 v 21:23Pro: Maty Smetka (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Maty, zdravime Te s Liborem a Barcou jeste stale ze Slovinska. Dnes jsme tu posledni den a zrovna v hlavnim meste Lublani. Pocasi je stale supr a nechce se nam moc domu, ale vsechno krasne musi taky jednou skoncit


Dana Krejsova 28.07.2021 v 21:09Pro: Ondra Krejsa (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj Ondrasku, dnes přijela babička, zítra si odváží Beatku a moc na tebe vzpomínají. Dovezla ti nějaké dárky. Jinak všechny věci máš v tašce, prohlédni všechny všechny kapsy. Milujeme tě moc ♥️


Radka a Bobo 28.07.2021 v 21:03Pro: Štěpán Rozkopal (Žlutí)

» Odpovědět

jen doplňuji barvu :-)


Radka a Bobo 28.07.2021 v 20:54Pro: Štěpán Rozkopal ()

» Odpovědět

Ahoj Štěpi, posíláme ti se strejdou pozdrav ze Strašecí :-) koukali jsme jak ti to sluší na fotkách, při boji jsi hotový bojovník :-) držíme palce ať máte hodně bodů:-)
Co jídlo? :-) doufám, že jíš aspoń něco ať máš sílu :-) tak si to hezky užívejte a pozdravuj Kiku pa Radka a Bobo


Veronika Khek Kubařová 28.07.2021 v 20:53

» Odpovědět

Zdravím všechny Sodomkovi a posílám pusu a pozdrav všem❤️


Další stránky: -1- -2- -3- -4- -5- -6- -7- -8- =9= -10- -11- -12- -13- -14- -15- -16-