Heureka
Letní tábor - akce pro děti i dospělé

Vzkazy dětí a rodičů - Mladočov

Přidejte vzkaz


Pro kontrolu napište číslo 9:


Mamka,taťka zitovi 26.08.2021 v 20:59Pro: Honzíka zitu (Červení)

» Odpovědět

Ahoj Hony ,jak se tam máte? Vypadá,že si to užíváte?


Mamka a taťka 26.08.2021 v 20:52Pro: Sofi a Páťa Prachařovi (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Páti a Sofi,

zase koukáme na fotky a musí to být pořádná sranda. Asi vám dneska sem tam pršelo, ale doufám, že vám to nemůže zkazit náladu. My se máme pořád stejně, chodíme do práce a z práce a chybíte moc nám chybíte. Ale jsme na vás pyšní, jak to krásně zvládáte. Zítra si zase užijte den, posíláme pusu a máme vás moc rádi.
Mamka a taťka


Kuba 26.08.2021 v 20:34Pro: Zdenda Semorád (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj brácha, jak se tam máš? My jedeme taky pryč. Jak bouřky u vás, nebál si se? Těším se, až se vrátíš. Byl teďka cup ve fortnitu a v neděli bude taky o skin, Škoda že tu nejsi. ale nevadí.Snad Ti nevadí že ti vyzvednu odměnu v brawl stars, abys o ní nepřišel, je tam free mega box. a bude i nová season. tak zatím čus, Kuba.


Ema Vraštilova 26.08.2021 v 20:27Pro: Ema Vraštilova (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj zdravím z chatky, doufám že se mas dobře přeje Ema .


Mamka a taťka 26.08.2021 v 20:04Pro: Mareček Svoboda (Oranžoví)

» Odpovědět

Ahoj Marečku,
dnes vám asi sice dopoledne pršelo, ale vidím, že program jste měli vymyšlený báječně "hazard". Určitě se Ti to líbilo :-). A odpolední hra v lese byla také určitě super. Pořád koukáme na fotky, jak se máte a vidíme tě tam, paráda. Také koukáme, jaká máte skvělá jídla a říkáme si, že ti tam chutná :-)))). Dnes je den pejsků, a tak jsem holkám dala mňam kostičku a moc se po ní olizovaly a také jsem je za tebe pohladila.
Měj se fajn, užij si zábavu a zítra zase napíšeme :-)


Mamka a taťka 26.08.2021 v 20:03Pro: Tomík Svoboda (Červení)

» Odpovědět

Ahoj Tome,
dnes vám asi sice dopoledne pršelo, ale vidím, že program jste měli vymyšlený báječně "hazard". Určitě se Ti to líbilo :-). A odpolední hra v lese byla také určitě super. Pořád koukáme na fotky, jak se máte. Také koukáme, jaká máte skvělá jídla a říkáme si, že ti tam chutná :-)))). Dnes je den pejsků, a tak jsem holkám dala mňam kostičku a moc se po ní olizovaly.
Měj se fajn, užij si zábavu a zítra zase napíšeme :-)


mamka a taťka 26.08.2021 v 20:02Pro: Alžbětka Holečková (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj Bětulinko,
koukali jsme, že jste dneska měli pořádně náročný den - nejdřív boj a potom ještě hazard, to musela být zábava. Jak tě známe, určitě jsi bojovala jako lvice. A co jídlo, chutná? Včera jsme ti posílali pohled, tak snad ti brzy přijde. Měj se krásně a zítra zase napíšeme. Velkou pusu a papa, mamka a taťka


mamka 26.08.2021 v 19:57Pro: Lenka Marešová (Modří)

» Odpovědět

Ahojky Leňo!
Tak jsem tě dneska nenašla ani na jedné fotce.Asi ses nějak úspěšně vyhýbala fotografovi.:)Přesto doufám,že se máš dobře.Měj se hezky,moc na tebe myslíme a posíláme pusinky Máma a zbytek rodinky


Markéta Jůzová 26.08.2021 v 19:52Pro: Nelu Jůzovou (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Neli,
Tak to počasí vám letos moc nepřeje :( Ale doufám, že si to i tak užíváte.
Max je už přihlášený na neděli do Kamence. Nakonec jedu jen já s babičkou. Dnes došel email od tvé paní učitelky, ale zatím nic konkrétního, jen takové všeobecné věci.
Taťka bude mít asi v úterý volno :)
Měj se hezky, M+T+M


Mamka 26.08.2021 v 19:50Pro: Fanču Kotrbáčkovou (Modří)

» Odpovědět

Ahoj Fanco, zdravím tě. Dnes jsme měli s holkama hodně zařizování. Taky jsem se musela zabalit na ty kola, jedeme už zítra (pátek) v 7:45! Těším se, jen si moc přeji sucho :0)))))) fandím ti a moc na tebe myslím Maminka


Mamka, taťka,Viki 26.08.2021 v 19:40Pro: Verča Netolická (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Verunko, dneska se vám zase ochladilo, ale snad se při bojích zahřejete. Ber si teplé oblečení hlavně navečer. Včera se mi na fotkách moc líbilo vaření v kotlíku, hned bych ochutnala :-) Moc tě zdravíme.


babička Eva 26.08.2021 v 19:17Pro: Johanka Strnadová (Oranžoví)

» Odpovědět

Ahoj Johanko, tak se nám to počasí zase pokazilo a zítra to asi nebude lepší. Vám to určitě tolik nevadí, protože máte perfektní program. Zajímalo by mě, jak jsi si pochutnala na guláši a jestli jsi taky vařila, až se vrátíš musíš mi to všechno povyprávět.Držím palce oranžovému týmu, mějte se hezky Eva


Máma 26.08.2021 v 19:17Pro: Vít Heřmanský (Zelení)

» Odpovědět

Víťo, super hazard. Jsi nejlepší karbaník - ve hře karet. Víš, že mě doma většinou porazíš.


babička a děda z 34 26.08.2021 v 18:44Pro: Ivanka Štefánková (Žlutí)

» Odpovědět

Tak jsme koukali, že si to tam pěkně užíváte! My jsme se taky nenudili. Měli jsme návštěvu z 54, abychom Adélce popřáli k svátku a k tomu babička upekla štrůdl.Aida s Donym se přitom vyřádili.
My se těšíme na tebe, až se vrátíš a budeš nám vyprávět.Tak si všechno řádně pamatuj, ať o něco nepřijdeme! Zdravíme tě i Lidunku! Zdraví i Aida!


Taťka a mamka 26.08.2021 v 18:43Pro: Jan Vlk (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Jendo, doufám, že nemáš vyklepané zuby od toho, jak se klepeš zimou :-) možná by teď byla "softšelka" lepší než větrovka. Doma vše při starém, jen je tu nějak ticho :-). Letos vám asi úpal od sluníčka moc nehrozí. Prima večer a čauky.


Mamka a taťka 26.08.2021 v 18:38Pro: Veronika Vlková (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj Veru, tak jsem dnes s Beníkem trénovala nosework - a dělá, že to má silně "na háku". Táťka to chtěl vylepšit = že mu skořici schová do platového květináčku, ale to se nějak neujalo. Plasťák letěl vzduchem a skořici uchvátil Ben. Musíme nějak máknout na tom, aby se nesnažil všechno rozcupovat a sežrat :-). Dnešní procházka krátká - obloha samý mrak, tak jsem nechtěla zažít bouřku v lese. Čauky


Mamka, taťka,Viki 26.08.2021 v 18:27Pro: Verča Netolická (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Verunko, dneska se vám zase ochladilo, ale snad se při bojích zahřejete. Ber si teplé oblečení hlavně navečer. Včera se mi na fotkách moc líbilo vaření v kotlíku, hned bych ochutnala :-) Moc tě zdravíme.


Luci 26.08.2021 v 18:25Pro: Jonáš a Lukáš Merglovi (Modří)

» Odpovědět

Ahoj kluci, podle fotek si to pěkně užíváte, ale počasí nic moc, alespoň u nás každý den prší, jen dneska vykukovalo na chvilku sluníčko, už jste se koupali v bazénu :) :) :) Mějte se vesele :) :) :)


Máma s tátou 26.08.2021 v 18:20Pro: Ondra a Kuba Sargánkovi (Modří)

» Odpovědět

Ahoj kluci, zdravíme vás s tátou z Podmitrova, kam jsme dnes přijeli na jednu noc. Už jsme vás videli na několika fotkách a vypadá to, že i když není nejlepší počasí, užíváte si!!! Hlavně doufám, že vám není moc zima. A co pohledy? Už jste nějaké napsali a poslali? My čekáme :-)))) Dnešní nocí se vám tábor půlí. Tak se mějte krásně a posíláme pusu M + T


babi a děda z Hranic 26.08.2021 v 17:09Pro: Hugo Hübl (Modří)

» Odpovědět

Ahoj Hugo,

posíláme Ti moc pozdravů z Hranic. Věříme, že si to užíváš i když je ošklivé počasí
a že už tam máš nějaké kamarády místo Matěje .Měj se krásně
babi a děda