Heureka
Letní tábor - akce pro děti i dospělé

Vzkazy dětí a rodičů - Mladočov

Přidejte vzkaz


Pro kontrolu napište číslo 8:


Mamuša a taťuša 27.07.2021 v 22:20Pro: Míša Sodomková (Modří)

» Odpovědět

Ahoj Mišulko, dnes se naštěstí nic zvláštního nedělo. Až na tu bouřku v noci. Mysleli jsme na Vás, aby Tebe a Domíška ty hromy nevzbudily. Byly to pěkné pecky. Ale dost o bouřce, viď? Je dobře, že si to tam užíváte a že vám vychází i počasí. Že prší v noci je v pohodě, hlavně když neprší přes den. ;-) Dávej na sebe, Domíška i Marečka pozor a pa, pa broučku náš.


Od Kačky 27.07.2021 v 22:18Pro: Anička Taussigová (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Ani, tak jsem koukala, že konečně byly boje o věže, takže sis mohla jako mstitelka pořádně zabojovat. Taky jsem koukala na fotky a hned na první jsi. Výraz nevypadá moc nadšeně, ale je mi jasný, že foťák před obličejem ráda nevidíš, mám to stejně.
Hlavně pořádně bojujte, ať je vítězství vaše.
My jsme dneska měli orientační běh, byla jsem poslední, tak ať hlavně neskončíte jako já :-)
Měj se krásně, já jsi jdu odpočinout, ráno mě zase čeká trénink, tak abych to zvládla.
Kačka<3


Od Kačky 27.07.2021 v 22:12Pro: Filip Taussig (Červení)

» Odpovědět

Dobrý večer, pro tebe nejspíš dobré odpoledne.
Jak si myslíš, že jsem dopadla na našem skvělém orientačním běhu? Přesně podle mých očekávání - poslední. Ale nevadí, není to zrovna můj šálek kávy, místo 5 km si radši zabehnu pár stoveček, to tu ale bohužel moc neděláme. Jsem utahaná a hned po doběhnutí jsem si dala ledovou sprchu a pak zalezla do postele, bohužel hned za půl hodiny jsem musela jít na večeři, takže spánek moc dlouhý nebyl. Taky mám nový rekord v srdečním tepu - 202. Hodinky už mi hlásily ať si odpočinu, že mi brzo vybuchne srdce. Ale naštěstí už to bylo cestou z posledního stanoviště.
Vítězové mě předehnali o dvacet minut, fakt smutný, ale jako odměnu, dostali jen fidorku, takže jsem o moc nepřišla.
Večeře byla taky dost krutá, místo vtipů číšníka přišla samotná kuchařka a nahlas pronesla, že si na nás měla vzít vařečku. Už toho mám dost, naštěstí už tam půjdeme jen dvakrát zítra a pak je snad nikdy neuvidím.
Po večeři jsme hráli volejbal, skoro jsem se po orienťáku neudržela na nohou, ale byla to sranda, tak jsem si na vás vzpomněla, jak jsme hráli v Chorvatsku. Moc mi to nešlo, ale někdo na tom je ještě hůř než já.
Teď už jdu spát, nohy mě bolí i když ležím, zítra asi na ranní výběh moc ready nebudu, snad to nebude nic hrozného.
Měj se hezky, dobrou noc :-)


Mamulín a taťulín 27.07.2021 v 22:06Pro: Domulka Sodomková (Modří)

» Odpovědět

Čauky prďolko. ;-) Jako každý den i dnes jsme si prohlíželi fotky z předešlého dne, jak jste soutěžili. A na několika fotkách jsi i Ty. Buď sama a zabraná do her, nebo s Miškou a máš tam krásnou fotku s bráškou. ;-) Tak co prďousku, už sis zvykla a užíváš si her a kamarádů? To je dobře, jsi šikulka! Přes den máte o zábavu postaráno a večer doufám, že chodíte brzy spát. Já se pak zeptám zajíčka. ;-) Posíláme pusiny a pohlazení.


babička Milada 27.07.2021 v 21:59Pro: Vašík Dvořáček (Zelení)

» Odpovědět

Nazdárek Vašíku, sedím u PC a díván se na vás. Letos máš modrou kšiltovku, tak Tě dobře poznám. Vidím, jak bojujete a jste opět zelení. To je dobře. Zelenou barvu mám ráda. Jo, a dnes jsem vám poslala balíčky. Mějte se moc hezky. Myslím na vás a pozdravuji. Babička M a děda J


Otakar Krejsa 27.07.2021 v 21:50Pro: Ondra Krejsa (Žlutí)

» Odpovědět

ahoj Dádo, moc pus ode mne i Beátky. Byli jsme dnes u jezu se Sárinkou, koupali se, pak jsme šli na zmrzku a poté blbli s Ošou a Aničkou.Chybíš nám tady , pinčesový stůl taky kňučí že na něm nikdo nehraje.
Tak pa, zase napíšu.

Otas


babička Milada 27.07.2021 v 21:50Pro: Mikuláš Dvořáček (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Mikuldo, těším se z vás u táborového deníku. Dnes se mi podařilo poslat vám balíčky, tak nevím, kdy je dostanete. Opět zelení, to je fajn!!! Tak ať se vám tam líbí. Každý večer se na vás budu dívat. Pozdrav též od dědy Jirky


mamka 27.07.2021 v 21:46Pro: Johanka Beránková (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Johanko, jsem doma sama, tatinek vyrazil s klukama na pokec, dlouho je nevidel a tak jsem koukala na fotky:) Zahlédla jsem te ve vodní bitvě, vypadala jsi hodně bojovně:) Jak si vlastně vedete? Opatruj se a užívej sluníčka a pohody! Pac a pusu mamča


mamka 27.07.2021 v 21:44Pro: Karolínka Beránková (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Kajko, ted jsem shlédla fotky, tatínek na pivku s klukama. Koukala jsem, jak bojuješ, jak o život. Na jedné fotce neseš vlajku, štít i kyj:) Jo a kdyz ti nepůjde soft, můžeš začít s golfem.... jak ti to šlo? Ahoj a opatruj se! mamka


Mamka 27.07.2021 v 21:41Pro: Anet a Naty Kumprechtovic (Červení)

» Odpovědět

Pepicku, proč vytahujes ty rybičky z akvária? - Promin, maminko, ale bal jsem se, ze se utopí.

Paní učitelka: Pepicku, kde leží Zanzibar? - Nevím, ještě jsem maly, abych znal všechny bary.

:-) hezky den, holcicky :-)


mamka a taťka 27.07.2021 v 21:24Pro: Terezka Kafková (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj Terezko,

Kristýnka dnes udělala 10 kroků, chybíš jí. Koupila jsem ti šampóny Gliskur a žiletky.
Napiš mi, jestli ti jsou ty pantofle.
Taťka ztratil oba dudlíky, tak čekám až přijdou nové.
Užívej si to s holkama a dávej na sebe pozor.

M+T+K


mamka a taťka 27.07.2021 v 21:22Pro: Ondra Kafka (Oranžoví)

» Odpovědět

Ahoj Oný,

Kristýnka dnes udělala 10 kroků, chybíš jí a mně taky, sama si vařím kafíčko:)
Taťka ztratil oba dudlíky, tak čekám až přijdou nové. Dnes jste měli halušky, to sis pochutnal, viď?
Užívej si to s klukama a dávej na sebe pozor.

M+T+K


babička Litomyšl 27.07.2021 v 21:08Pro: Adélka Vacková (Žlutí)

» Odpovědět

Adélko přeji Ti k narozeninám VŠECHNO NEJLEPŠÍ, ať se Ti vše daří, ať Tě mají všichni rádi a splní se Ti všechna přání !!!!!! Mám Tě moc ráda a těším se na oslavu až přijedeš domů, Na fotkách vidím, jak máte bohatý program a jak si to tam užíváte. Mám z toho velkou radost Taky koukám na kamery a pořád doufám, že tě někde zahlídnu a zatím nic!? Snad se to ještě podaří. Pozdravuj svoje spolubydlící a oslavte tvoje narozeniny nějakou dobrůtkou, ať si trochu taky užiješ po vydatné koupeli (jestli proběhne??)
Tak se měj hezky a buď na sebe opatrná a statečně bojuj!! : ) , : ) Babička*strejda*Kesinka a všichni z Litomyšle co Tě májí rádi


Dana Krejsova 27.07.2021 v 21:06Pro: Ondra Krejsa (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj Ondrasku, moc nam tu chybíš ale věřím, že ty si užíváš na maximum. Koukám na fotky a vypadá to na boží zábavu, i ti závidím. Moc si to užívej, pozdravuj kluky a dávej na sebe pozor. Líbám tě mama


Dáška a děda Laďa 27.07.2021 v 21:00Pro: Tom a Máťa Holečkové (Žlutí)

» Odpovědět

Zdarec táborníci, no táborníci - hlídky nemáte, nevaříte, doufám, že alespoň po sobě uklízíte. Tady je vedro jako kr.., takže dost jsem bazénu.
Petin a Máník tady byli v neděli, klasika. Hele já fakt nevím co bych Vám plácal za blbosti. Zítra jedem s babičkou na burgra do Hradce a je po předplatném. To je všechno. Čus bus. Děda.


Taťky a mamky 27.07.2021 v 20:46Pro: Rozárka Strusková (Oranžoví)

» Odpovědět

Rozi čaauuu. Tak co bazén, koukali jsme na fotky jak dovadite. Tady je pěkný vedro. Na place se nám pod boudou ubytoval ježek, tak ho s taťkou krmíme, dnes dostal granule, tak jsme zvědaví kolik toho přes noc ubyde. Koukáme na fotky a vypadá to,že máte super zábavu. Všechny moc zdravíme a tobě s taťkou posíláme veeeliký pusinky. Užívejte si to moc moc moc!!!


Taťky a mamky 27.07.2021 v 20:41Pro: Péťa Struska (Červení)

» Odpovědět

Čauky Peťáku, tak jste se dočkali počasí,že se dalo i koupat. Tady jsou hrozný vedra, že to ani Tonču nebaví. Na place máme ježka, bydlí pod boudou, tak dnes dostal granule, jsem zvědavá kolik jich přes noc zbasti. Koukáme na fotky, máme radost že vás vidíme a i ostatní děti mají úsměvy na tvářích tak jste určitě dobrá parta. Všechny pozdravuj a posíláme pusinky mamka a taťka.


Babicka Dana a deda Milan 27.07.2021 v 20:38

» Odpovědět

Ahoj Elli teď jsem se dívala na vodní bitvu a to byla paráda, je vidět jak si to užíváš.Gorisek a Mia jsou prý v pohodě. Měj se krásně lásko moje.


babička Eva 27.07.2021 v 20:20Pro: Eliška Klečková (Červení)

» Odpovědět

Ahoj Eli, dneska to musela být velká legrace,vodní bitvu jste si pěkně užili. Ostatní boje taky vypadají zajímavě. Posílám pusinky,čau Eva


mamka 27.07.2021 v 20:13Pro: Matěj Řivnáč (Oranžoví)

» Odpovědět

Ahoj Mali,
tak jaká byla včera diskoška? Tady byla v noci zase pěkná bouřka. Dneska je dusno, vaříme se ve vlastní šťávě. Boník leží a chladí se kde všude možně, jen tedy do chvíle než ho nadvedne nějaký obří motýl...
Nevím jak si jako družstvo vedete, ale fandíme, fandíme!! Pozdravuj kluky a užívejte!
Papa


Další stránky: -1- -2- -3- -4- -5- -6- -7- -8- -9- -10- -11- -12- -13- =14= -15- -16-