Heureka
Letní tábor - akce pro děti i dospělé

Vzkazy dětí a rodičů - Mladočov

Přidejte vzkaz


Pro kontrolu napište číslo 9:


maminka 29.07.2021 v 09:54Pro: Miki Kalčev (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Miki, Krejčíková se Siniakovou právě postoupily do finále, takže medaile je jistá. Lipták s Kosteleckým ukořistili zlato a stříbro v trapu. Zrovna hrají beachvolejbalisti, ale nevypadá to moc dobře. A jak se daří tobě? Včera jsme s tatínkem koukali do schránky a zase nic:-) Máš ještě co na sebe? Trochu tě podezírám, že nemůžeš najít tu modrou UA mikinu, jelikož jsi vytáhl jinou:-) Lehce se po těch svých věcech porozhlídni, ještě máš před sebou týden na táboře, tak ať nechodíš nahej:-) Posílám moc pusinek. maminka


Mamka 29.07.2021 v 09:45Pro: Kiki Karafiátová (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj Kiki, posílám pozdrav z domova. Dnes jsem otrhala rybíz, ale jen jeden stromeček bylo tam toho hrozně moc. Neboj něco na zobání ti tam ještě nechám zítra budu pokračovat. Koukala jsem na fotky A myslím, že si užíváte, soutěže vypadají zajímavě, viděla jsem jak jsi běhala u těch dřevěných kostek:-)
Pozdravuj Štepu a Dejwa. pusu mamka.


mamka 29.07.2021 v 09:34Pro: Tomáš Zdeněk (Červení)

» Odpovědět

Ahoj Tomínku

tak jako každé ráno jsem se opět koukala na fotky z včerejšího dne a pěkně Vám tam sprchlo. Tak doufám, žes našel případně náhradní boty a oblečení :-).
Dneska má být pěkně tak se třeba zase vykoupete.
Podle fotek usuzuji, že si to tam pěkně užíváš. Tak se koukej ozvat.
A nezapomeň poslat ty pohledy.

posíláme pusu


Od babi a dědy z Krouny 29.07.2021 v 09:16Pro: Dominičko Sodomkovou modří ()

» Odpovědět

Milá Domulko, moc na Tebe Marečka a Michalku myslime a věřím, že se máte hezky.Pozdravuje Vaši děda.
Těším se na Vás,až k nám přijedete. Babi


Bendáková Alena 29.07.2021 v 08:58Pro: Bryndová Eliška (Červení)

» Odpovědět

Ahojky Eliško, pozdravujeme Tě a u nás včera taky pršelo. Ale v úterý navečer strašně lilo, ale doma je v bazénu ještě na koupání. Dneska jedeme na chalupu. Mějte se všichni hezky a užívejte sluníčka a soutěžte.
Pá pá. babička a strejda Slávek


Mamka a taťka 29.07.2021 v 08:31Pro: Matěj Rychlý (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Fousku,
Pozdravuj všechny joudrsáky, sleduju fotečky, bojujete skvěle, čekám až mi napíšeš. Hlavně si to užívej a buď hodný a slušný, pusinky posíláme mamka a taťka


Rodičů 29.07.2021 v 08:10Pro: Ondra Rychlý (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Ondro,
Tak jsem vám včera poslala balíček, doufám, že po oblíkací soutěži najdete všechno svoje oblečení


Taťka a mamka 29.07.2021 v 08:07Pro: Karolína Dostálová (Oranžoví)

» Odpovědět

Ahoj Kájo, tak jak jste dopadli s drakem, kterého jste včera malovali. Koukal jsem na něj a byl super. My dnes jedeme omrknout zahrady do Kroměříže a je tady v okolí spousta věcí k vidění třeba sem příští rok vyrazíme na dovču.
Doufám, že se vám daří a oranžoví budou ve výsledcích hodně vysoko.
Užívej si krásný počasí má ještě vydržet. Zatím ahoj taťka a mamka.


Taťka a mamka 29.07.2021 v 08:01Pro: Tomáš Dostál (Modří)

» Odpovědět

Ahoj Tome, doufám, že jsi v pohodě a nemáš ve věcech příliš velký bordýlek:)

My se včera projeli na kole a dnes vám pošleme nějaký pohled z Kroměříže.

Tak koukej makat a užij si další krásný den má být perfektně. čao mamka a taťka.


Taťka a mamka 29.07.2021 v 08:00Pro: Káťa Dostálová (Červení)

» Odpovědět

Ahoj,

tak včera jsme si s mamkou dali první stovečku na kole a na konci krásně zmokli:)

Dnes pojedeme do Kroměříže mrknout na zahrady a snad pošleme nějaký ten pohled:)

Měj se taťka.


mamka 29.07.2021 v 07:31Pro: Nelinka Javůrková (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj Nelinko, prohlížím fotky a párkrát jsem tě i našla. To je úspěch. Včera Vám pěkně pršelo, ale zábava byla asi dobrá. My se chystáme na chalupu, čeká nás tam spousta práce. Tak si užívej a ozvi se. Pa.


Mamka Andrea Syřímková 29.07.2021 v 07:19Pro: Leona Krupičková (červení) ()

» Odpovědět

Ahoj Leuš, musím vám zase pochválit fotečky, krásně se bavíte, už se těším jak budeš vyprávět. Doufám, že vám vydrží počasí! Včera Ti Kašpar vyhazel skříň, abych se prý nenudila když tady nejsi. Všichni Tě moc zdraví, posíláme pac a pusu tvoje maminečka a príma parta chlupáčků. Zdraví i děda. Pozdravuj Lili a Máťu. Páček


mamky ,taťky,Matyho 29.07.2021 v 06:48Pro: Tereza (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj Teri,posílám pozdrav ,včera jsem se pobavila hrou co nejvíce oblečení na sebe,byla jsi jak eskymák,ale asi Ti bylo velké vedro.Stále se těšíme a čekáme pohled,snad dnes dorazí.Tak se měj hezky a užívej si to,o Matyho se řádně staráme ,v pátek pojede na prázdniny k babičce.
papapa a pusu mamka a taťka


mamky ,taťky,Matyho 29.07.2021 v 06:43Pro: Anetka Vackvová (Modří)

» Odpovědět

Ahoj Any,moc tě zdravíme z domova.Je vidět podle fotek ,že si to užíváte a o zábavu je postaráno,statečně bojujete,poznala jsem podle náplasti na loktíku.S taťkou posímáme velkou pusu a měj se krásně.


Otakar Krejsa 29.07.2021 v 05:38Pro: Ondra Krejsa ()

» Odpovědět

Ahoj Ondrášku, moc na Tebe myslím. Včera jsem bohužel nemohl vidět Spartičku, byl jsem až do noc v práci, ale...mám pro Tebe skvělou zprávu, postupujeme dále, vyhráli jsme o dva goly 2 0 a to nám stačilo .Vítězný gol Pešek. JInak je tu babička s dědou, jedou ve čtvrtek do Litvínova, berou s sebou Beátku i Sárinku. My s maminkou budeme v práci, v pátek jedeme do Dráždan.Doufám, že u vás nebyla velká bouřka. Jo včera jsem byl na Moravě, na skok jsem se stavil za Tomem, moc Tě pozdravuje, píše Ti a bude Ti psát.Ahoj Táta Otas


Mamky a taťuldy 28.07.2021 v 23:32Pro: Míša Sodomková (Modří)

» Odpovědět

Ahoj Miško, jak si to tam užíváš prďolo? Jak Tě znám, tak určitě na plné pecky, že? Co ta naše malá treperenda, pořád je jí smutno? To je drnda malá. Zkus jí rozveselit. No a zpátky k Tobě, co rozcvičky, jak se Ti chce vstávat a cvičit? Už se těším, až Ti nastavím jako vyzváněcí tón Gypsy Kings. :-D To bude budíček, myslím že vstaneš hned. ;-) Až přijedete z tábora, vyzkoušíme cestu do nové školy, ju? Užívej si každý den a uklízej si věci. ;-) Už jsi našla hřeben? Pa Tveje mamka a taťka.


mámy 28.07.2021 v 23:18Pro: Adam Šebesta (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj táborníku,
dnes jsme dostali do schránky dopis, tak jsme měli ohromnou radost!!! Ondrovi vyřiď, že to má v tašce. Dnes pršelo, Amálka lítá na zahradě sem tam i v dešti, je to číslo. Dej pac zatím nezapomněla, jak jsi jí naučil, každý den to s ní procvičuju:). Poslala jsem ti balíček, tak snad brzy dorazí, rozděl se s kluky na pokoji. Moc na tebe myslíme a každý den sledujeme fotky. Posílám ti pusu a pohlazení. Máma !!!


mámy 28.07.2021 v 23:11Pro: Filipa Šebestu (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj Fildo,
dnes jsem ti poslala balíček, tak snad brzy dorazí. Hodně pršelo, ale Amálka hrála s lesní školkou fotbal i v dešti. Dnes přijel Jozífek, zítra se staví i Oskar, tak tady máme veselo. Za vodou v kempu je nové bistro a mají tam pizzu, tak tam půjdeme, až se vrátíte z tábora. Doufám, že dohlížíš na Adámka jako správný starší brácha:), pozdravuj všechny kamarády, moc na tebe myslíme, pusu máma + táta


Mamky a taťuldy 28.07.2021 v 23:08Pro: Mareček Sodomka (Modří)

» Odpovědět

Čau náš chlapáku. ;-) Jak Ti jdou soutěže, doufáme, že víc vyhráváte než prohráváte. ;-D Určitě si pamatuješ, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se, viď? To je dobře, že si to pamatuješ. Hele pupíku, snaž se Domulku rozveselit. Vždycky když jste spolu, tak vyvádíte lumpárny a krásně se smějete. ;-) Tak se jí taky věnuje, když jsi u ní. Máš ještě všechny věci nebo už jsi něco ztratil? ;-) To Tě jen zlobím. Určitě si na věci dáváš pozor, že? A co váš pokoj, uklizíte si po sobě, nebo tam vládne pohodička? Ta vaše bandička musí být zajímavá. Dávej na sebe pozor a pa pa! Mamča a taťulda.


mamka 28.07.2021 v 23:05Pro: Káťa Balská (Oranžoví)

» Odpovědět

Ahoj Káťo,
jakpak se máte? Dnes jsem byla s Aničkou na houbách a byla to bída..... v pátek půjdu ještě jednou. Už jsem se přihlásila do bakalářů a je docela přehledný. Těším se na vás a pozdravuj Gábinku. Vše co máš mokré musíš usušit!
Posílám pusinku pa


Další stránky: -1- -2- -3- -4- -5- -6- -7- =8= -9- -10- -11- -12- -13- -14- -15- -16-