Heureka
Letní tábor - akce pro děti i dospělé

Vzkazy dětí a rodičů - Mladočov

Přidejte vzkaz


Pro kontrolu napište číslo 3:


babi Magdalenka 29.07.2021 v 15:43Pro: Matěj Stejskal (Oranžoví)

» Odpovědět

Ahoj Matýsku, nikde jsem se nedočetla, jak probíhají boje a jaké je průběžné pořadí. Snad si vedete dobře. My jsme včera byli na chalupě u Jiřinky a Arnošta, byl tam i David, tak se s holkama vylítali na zahradě. Pak začlo pršet, ale četla jsem, že sprchlo i u vás. Matýsku, měj se tam dobře, vzpomínám na tebe a mám tě ráda. babi Magdalenka


mamka 29.07.2021 v 15:37Pro: Jáchym Strnad (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj Jášo, dneska jsme dostali tvůj dopis, tak mě to moc potěšilo. Je moc hezký a vtipný, rozesmál jsi mě. Současně jsem moc ráda, že se Ti hry, scénky a vůbec celý tábor líbí. Snad s klukama nebudete ponocovat příliš. Doufám, že tě netrápí oči od alergie, kdyžtak si opláchni obličej čistou studenou vodou. Však ty to znáš, nemusím už ti nic připomínat :-) My se chystáme na chalupu, aby mohl táta pracovat na tom štítu a měli jste brzy v pokojíčku nová okna. Jsem zvědavá, jak se vám to tam s Johankou bude líbit. Ahoj, měj se hezky, posílám pusu. Máma


Máma a Táta 29.07.2021 v 15:31Pro: Mára Netroufal (Modří)

» Odpovědět

Ahoj Máro,
podle fotek co jsme shlédli se musíš mít parádně. Samá akce a soutěže, tak se do toho pořádně opři a mákni. My také makáme, ale trošku jinak :-), takže příští rok si to vyměníme :-). Měj se moc hezky a zatím ahoj. T, M, O, S, R, M.


taťka a mamka 29.07.2021 v 14:51Pro: Maty Müller (Červení)

» Odpovědět

Ahoj synku, tak se Ti to krátí a už jste skoro v polovině tábora. Utíká to a ty si to určitě užíváš a to je dobře. Včera jsme od tebe dostali pohled a chválím, že jsi ho neposlal den před odjezdem :-) Zdraví tě mamka, taťka, Brok a vůbec úplně všichni. Pozdravuj Nelču a buď na ni hodný.


Od Kačky 29.07.2021 v 14:26Pro: Anička a Filip Taussigovi (Zelení a Červení) ()

» Odpovědět

Zdravím, už vyrážíme na autobus a odjíždíme domů. Dnešní oběd mě dostal, třetí koprovka za týden, fakt výborný, ale řízek docela ušel. Ale prý se zastavíme v mekáči, takže snad hlady neumřu. Autobus má už půl hodiny zpoždění a já mám v pět objednané PCR testy, tak snad je stihnu...
Užívejte program, půjdu zchecknout fotečky. Mějte se krásně, doma dám vědět!!
Kačka<3


Brácha 29.07.2021 v 14:24Pro: Ondra Krejsa (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj bráško.Jak již jistě víš naše spartička včera vyhrála 2-0 a postupuje.Byly to ale veliké nervy.Rozhodující gol dal Pešek 8 minut před koncem a pak Florin vychal obrovskou šanci.Měli jsme tu včera obří bouřku a nešel tu po celém Hradci proud tak snad u vás bylo všechno v pořádku.Moc na tebe myslím tvůj brácha Tomaso :)


Kaja z chatky 29.07.2021 v 14:14Pro: slečnu Katinečku Kamínkovou ()

» Odpovědět

Sup my love<3 pisu vzkaz druhej bcs nwm kdy ti to dojde. Ale uzivej tabor spolu s nama a nepokousej se nas zabit v chatce. Mame te radi. A tesim se na 5 s tebou a PRAHAGANGEM
pac a pusu spolu tabornik Kaja


Od Irenky Bíle z Polyčan 29.07.2021 v 14:08Pro: Karolína Cieslarová (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Kajko, jak to jde? Koukám že zeleným to docela jde, nemyslíš? Máte docela hezké počasí a už jsem te videla i na fotce, chvalim te. Musis zas prijet do Polycan a vykoupat se tu. Pac a pusu Irenka.


Teta z Číny 29.07.2021 v 14:02Pro: Matouš ( starší ) (Oranžoví)

» Odpovědět

Ahojtě Matoušok, ako to idě? Čo chalani na chatce?dufam ze vyhravate. Teta z číny zdraví


Od Bobíka 29.07.2021 v 13:52Pro: Stella bobulka Janoušková (Oranžoví)

» Odpovědět

Ahoj Bobulečko, jak se máš kočando, co holky a kluci nezlobí? Jíš hodně ovoce a zeleniny? Čistíš si zoubky?
Hezky si zatrsej a pozdravuj tvý milý vedouci. Pa bobík.


Babi a děda z Choltic 29.07.2021 v 13:48Pro: Matýsek a Tomášek Holečkovi (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj kluci, teď jsme právě po obědě. Chodíme pěšky po rychlebských horách. Je tu hezké počasí. Hezky se bavte a zase někdy napíšu. Čus


Nej kluk 29.07.2021 v 13:36Pro: Kateřina Roubíčková (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj lásko, hrozně mi chybíš <3. Užij si tábor miláčku můj úžásnej skvělej nejlepší.


Hedvika a senior 29.07.2021 v 13:36Pro: Mája Špačková (Žlutí)

» Odpovědět

Majo
Když jsem s tebou, hodiny utíkají jako vteřiny. Když jsem bez tebe dny mi připadají jako roky.


Maminka 29.07.2021 v 13:28Pro: Anička Petrželková (Oranžoví)

» Odpovědět

Ahoj Áňo, doufám, že sis zabalila i ty podprdy o kterých jsem ti říkala!!!! A ponožky taky, fakt doma jak u blbečků! Doufám, že se hodně bavíš a nechodíš v 10 spát! Nevidím tě vůbec na fotkách? Bav se, a nezapomeň si měnit ponožky! Pá, Mamča.


babi a děda z Moravany 29.07.2021 v 13:14Pro: Daník Ježek (Modří)

» Odpovědět

Ahojky Daníčku, tak jak sportuješ? Vyhráváte? Dnes je tady pod mrakem a fouká velký vítr. Holky se koupaly. Moc na Tebe vzpomínají a posílají miliony pusinek. Zase Ti namalují obrázek a pošleme. Pořád říkají, že příští rok jedou s Tebou, ale myslím, že budou pak brečet. Jak válčíš s botami, páruješ si je a uklízíš? Užívej, koupej se, sportuj a měj se moc hezky. Pusinky a vzpomínky posílá babi, děda, Kristýnka a Verunka


Pepa 29.07.2021 v 13:10Pro: Mája Špačková (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj. <3
Co mají společného rozvoz pizzy a záchranka? Určitě styl jízdy. Nejspíš proto, že to co vezou, by v ideálním světě nemělo dorazit studené.


maminky 29.07.2021 v 12:59Pro: Julču Houbovou (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Julíčku, tak si představ, že nakonec jel tatínek do Robče betonovat bazén sám, děda s babičkou asistovali, ale asi to přehnali. Snad teď odpočívají a koukají se na olympiádu a nedělají blbosti. Ty jsi ráno taky odpočívala a nebyla jsi na rozcvičce? Neschovala ses v chatce ,:)))) Prý máte dnes v plánu spaní pod širákem, tak držím palce, ať to vyjde. Posílám pusu a děkuju moc za krásný dopis :))))) všechna tvá psaní z tábora si schovávám a čtu si je dokola a dokola a dokola :)))) Pusu tvá nej,ilovanější :)


babička Blanka 29.07.2021 v 12:44Pro: MíMa Kopecký (Modří)

» Odpovědět

Ahoj MíMo!
posílám další pozdrav, jak jsem Ti slíbila. Doufám, že včerejší zásilka udělala i Tobě radost. Mám radost, že Vám počasí přálo, aby sis užil u her u bazénu a snad i koupání. Věřím, že se Ti další nové hry také líbí. Po práci se zase podívám přes počítač do galerie fotografií a budu hledat, jestli Tě na některé uvidím.
Měj se krásně. babička Blanka


mamka 29.07.2021 v 12:40Pro: Terka Holičová (Modří)

» Odpovědět

Ahoj Teri,
posílám další pozdrav. Že pošta už včera dorazila, to nás tedy popravdě překvapilo, že tak ultra rychle... Podařilo se mi najít způsob, jak se občas podívat na kameru z hl. budovy - zádrhel byl v prohlížeči.. Je fajn, že vám počasí docela přeje, tedy až na tu včerejší večerní sprchu, a že můžete hrát všechny hry, jak jsi se těšil, včetně koupání. Hledat tě na fotkách je někdy trochu detektivka, ale občas Tě najdu.
Tak si užívej další dny v pohodě a hlavně ve zdraví.
pa, mamka


mamka 29.07.2021 v 12:37Pro: Venda Holič (Modří)

» Odpovědět

Ahoj Vendo,
posílám další pozdrav a jsme ráda, že pošta včera dorazila, i když popravdě nás překvapila ta ultrarychlost... Je fajn, že vám počasí docela přeje, tedy až na tu včerejší večerní sprchu, a že můžete hrát všechny hry, jak jsi se těšil, včetně koupání. Hledat tě na fotkách je trochu detektivka, ale občas Tě najdu. Tak si užívej další dny v pohodě a hlavně ve zdraví.
pa, mamka


Další stránky: -1- -2- -3- -4- -5- =6= -7- -8- -9- -10- -11- -12- -13- -14- -15- -16-