Heureka
Letní tábor - akce pro děti i dospělé

Vzkazy dětí a rodičů - Mladočov

Přidejte vzkaz


Pro kontrolu napište číslo 5:


babi a děda Karafiátovi 29.07.2021 v 20:09Pro: Kristýnku Karafiátovou a Štěpána Rozkopala (Žlutí)

» Odpovědět

Tak Vás opět s dědou zdrvíme. Vzpomínáme na Vás co asi děláte . Zítra přijede na chatu Jana se Zuzkou. Už Vám to utíká. Tak se mějte a ještě si to užívejte


babička a Adámek 29.07.2021 v 19:29Pro: Vojtík Psota (Oranžoví)

» Odpovědět

Ahoj Vojinku,
posíláme další horu pozdravů, myslíme na Tebe a těšíme se, až nám budeš vyprávět zážitky, bude jich asi hromada, tak alespoň ty nej. Prohlížíme fotky, Adámek Tě chce vidět, ale je to peklo, než se otevřou. Už se Ti to začíná pomalu krátit, tak si to užívej, za chvíli budeš zpátky. Vojínku, měj se moc a moc hezky. Pusu posílá babička a Adámek.


mamča Pája 29.07.2021 v 19:05Pro: Štěpán Straník (Oranžoví)

» Odpovědět

Ahoj táborníku,zdravím z práce,venku mooc teplo,ujela jsem ráda se trochu schladit klimatizací-o)Monty taky sotva leze,hledá stín po zahradě,chudáka ho lituju,ovšem dneska odpoledne vstal z mrtvých a přitáhnul nějakého opeřence,jestli vlaštovka nebo havran,nevím-o) tak spolu trochu bojovali,můžeš hádat kdo vyhrál. Máme krásné broskve,necháme ti ještě nějaké na stromě,aby sis mohl utrhnout,všude je ale milion much,taťka koupil mucholapku,pověsil ji na broskev,za 5 minut byla plná much,málem zlomila ta tíha větev. Doma zase komáři,hrůza,doufám, že se Ti spí hezky a nikdo na Tebe v noci neútočí..myslím z komárů.Tak měj se bájo,hezky papkej spinkej a bojuj a občas dej o sobě vědet,když už máš ten telefoon,paa


Vojta Plachetka 29.07.2021 v 18:00Pro: Eliška Mauerová (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Eli!
Koukám na fotky z 3. turnusu a napadlo mě, že bych ti mohl něco napsat! Snad se máš skvěle a hry jsou zajímavý. Na fotkách vypadáš dost energeticky (překvapivě), takže předpokládám, že je to i letos bezprostředně super :)
Já jsem se letos nepřihlásil, ale na poslední chvíli jsem si to rozmyslel, takže jsem teď na 4. turnusu jediný náhradník, tak snad to vyjde, protože by mi to doooost chybělo.
Snad je letos dost bojí o věže a mohl by být i výsadek :D
Pozdravuj tým, Vojtu a Zdeničku,
měj se hezky a užij si zbytek tábora,
Vojta :) <3


Mamka 29.07.2021 v 17:24Pro: Pepča Glosl (Červení)

» Odpovědět

Ahoj Pepi tak koukam že dnes bude gulášek to bych si dala mňam .Posilam pozdrav a at mate krásne počasí .Mam se podívat na to CZC cos to chtěl?PA A pusu .máma


Elastička 29.07.2021 v 17:22Pro: Patrik Kubišta Dash (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Paty, pisu z mobilu, tak dnes zadne sifry:-) trham rybiz, ale neboj, je ho tam dost a ne vse je zrale, tak i na tebe zbyde:-) chacha. Bojujete o sto sest, co? Koupanicko, diskoteka take probehlo... Jeste kino... Papa jdu delat merunkovy kolac(merunky od babi)


mamka a taťka 29.07.2021 v 17:20Pro: Teri Kafková (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj Terezko,
teda vy si baštíte, dneska burgr:)
Viděla jsem Davida na fotce:)
Kiki už má nové dudlíky. Dnes jsme byly s Kiki na poště a poslaly jsme ti balíček s překvapením, je tam také náramek proti klíšťatům, tak si ho hned nasaď. A je tam něco i pro Tejí, Anetku i Davida, tak se rozděl:)

Napiš, jestli jsi v pořádku, žádné klíště, rýma,....

Měj se krásně, pusu posílají

M+T+K


mamka a taťka 29.07.2021 v 17:18Pro: Ondra Kafka (Oranžoví)

» Odpovědět

Ahoj Oný,
teda vy si baštíte, dneska burgr:)
Kiki už má nové dudlíky. Dnes jsme byly s Kiki na poště a poslaly jsme ti balíček s překvapením, je tam také náramek proti klíšťatům, tak si ho hned nasaď.

Napiš, jestli jsi v pořádku, žádné klíště, rýma,....

Měj se krásně, pusu posílají

M+T+K


Vojta Plachetka 29.07.2021 v 17:06Pro: Eliška Mauerová (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Eli!
Koukám na fotky z 3. turnusu a napadlo mě, že bych ti mohl něco napsat! Snad se máš skvěle a hry jsou zajímavý. Na fotkách vypadáš dost energeticky (překvapivě), takže předpokládám, že je to i letos bezprostředně super :)
Já jsem se letos nepřihlásil, ale na poslední chvíli jsem si to rozmyslel, takže jsem teď na 4. turnusu jediný náhradník, tak snad to vyjde, protože by mi to doooost chybělo.
Snad je letos dost bojí o věže a mohl by být i výsadek :D
Pozdravuj tým, Vojtu a Zdeničku,
měj se hezky a užij si zbytek tábora,
Vojta :) <3


mamka a taťka 29.07.2021 v 16:27Pro: Amálka Ondráčková (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj Amíšku, co vy? Taky budete dneska spát pod širákem? Nepřipalte si večeři a pořádně si ten guláš ochuťte. Psaly holky z házené, že v neděli až se vrátíš z tábora mají ve sportovním parku na špici na starost stánek s házenou. Tak by potřebovaly, abyste tam některá šla. Co ty na to? Máme jim napsat, že přijdeš? My se chystáme s mamkou do toho kina. Už se těšíme. Pa.


mamka a taťka 29.07.2021 v 16:24Pro: Filip Ondráček (Žlutí)

» Odpovědět

Čau Fildo, tak to vypadá, že vám snad počásko na to ležení pod širákem vyjde. Tak si to užij. Co burger? Byl dobrý? pochutnal sis? Jinak P+Š hrají v sobotu a když vyhrají, tak jdou dál. Měj se krásně. My se chystáme s mamkou do toho kina. Už se těšíme. Pa.


Andrej kozoura 29.07.2021 v 16:20Pro: Kačulečka komůrečka ondráčková (starší) (Oranžoví)

» Odpovědět

Čus Kačko, bláto tlačko. Kukám na fotky a moc ti to tam sluší. Co oranžova docela válí, ne? Máte docela hezký vedoucí, že? Já jsem teď v práci právě dojím krávy. Poslal jsem ti poštou balícek s čerstvým mlíkem snad oceníš. Jo a prosimte už se učeš. Pozdravuj stellu bellu, áďu kousavou, žanďu hryzavou a amy polštářovou. Zdar andrej kozour.


Mamka 29.07.2021 v 16:15Pro: Lilien Hoffmannova (Červení)

» Odpovědět

Ahoj Lilinko, shledla jsem fotky a super!!!! Je vidět, ze si to užíváte


mamka, taťka a Rozárka 29.07.2021 v 16:14Pro: Mája Špačková (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj Márinko, dnes jsem ti napsala dva dopisy, ale ještě jsem je nezvládla hodit na poštu, asi vyšlu taťku. Asi ještě teď narychlo vyrazíme s Rozárkou na výlet za Terkou, Verčou, Jósinkou a Emičkou. Už mě taťka upozorňuje, že mám v telefonu navigaci...má obavy, že zabloudím. Minule jsem se mu svěřila, že když jsme spolu jednou od Terky jely, tak jsme málem dorazily do Hrochova Týnce, který je fakt jinde. Měj se krásně a snad se ti líbí balíček (přišla mi sms, že už dorazil). Papa, jdu se rychle chystat. Mamka, taťka, Rozárka


Gréta a Gustav 29.07.2021 v 16:08Pro: Emmišku košišku (Zelení)

» Odpovědět

Čauťě Emiška, zdraví Greta s Gustavem z němcka. Ty jsi ale kecka tvoje házení je pecka. Maj tě rádi všecka děcka. Babi lída tě má ráda. Máš tam nějakého kamaráda?růženka je bez zubů, děda zasadil spousta dubů. Užívej si neměj nudu na fotkách nedělej obludu. Pac a pusu Grétka s Gustavem. Mňau


Milan králícek z mrkvičkova 29.07.2021 v 16:01Pro: Kateřina kameníčků (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj kočičando, jak chutnaj mrkvičky z mý farmy co jsem ti dal. A co kluci, sehnala sis nejakyho? Jestli ne tak to bude tim ze sis neoholila chlupy v podpazdi, nebo ne? Včera jsem s tetou ljubou a prasátkem stehlíkem lovil kapra. Když jsem ho měl nahladine stehlik ho snedl. Doufám že se v mrkvičkove stavis a zkoukneš novou sauna. Bratránek pára už v ní byl a už nevylezl, takže se mu tam asi líbí. No nevim hele budu se tesit a posílám ti mrkvicky balickem. Pac a pusu milan. PS:měn si podprsenky.


mamka a taťka 29.07.2021 v 15:54Pro: Kája a Johy Beránkovi (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj holky,
tak je vidět, podle fotek, že si tábor náramně užíváte. Počasí Vám snad také přeje, i tady je celkem hezky, občas prší, ale spíš je vedro ..... no a to jistě tušíte nemá tatíček rád :-) Věříme, že si užijete ještě hodně bazénu a vašich bitev v lese. Plánujeme s mamkou návštěvu letního kina, či divadla, uvidíme na co seženeme lístky. Příští středu jdeme do "Aera naslepo", tak jsme zvědaví co nám promítnou :-) Pozdravujte všechny, ať vám všem přeje počasí a hlavně držíme palce do dalších týmových her. Myslíme na vás kočky, pusu taťka a mamka


mamky 29.07.2021 v 15:50Pro: Niky Fryčová (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Niky,
dneska jdu odpolko k Hance na kosmetiku a po cestě se stavím s balíčkem na poště. Posílám pár dobrůtek, skoro všechno je 2x, ale to co není o to se podělte tak, aniž byste se u toho pozabíjely, jo:) Jinak tam jsou nějaký dobrůtky víckrát, tak počítám, že se rozdělíte i s kámošema. Už s tetama plánujeme, kam všude se půjdeme podívat v těch Orlických horách, tak to moc na odpočinkovou dovču nevypadá. Až přijedeš, tak musíme vyluštit tu tajenku a podívat se, co by se ti za výlety líbilo. Doufám, že jste s Áňou poslaly už pohled alespoň babičce, nám zatím nic nepřišlo. J8 jsem teda taky zatím žádný neposílala, zítra se pokusím něco vytvořit a poslat:) Pac a pusu, mamka


Tety Fretky z Hubenova 29.07.2021 v 15:48Pro: Marcelka (Modří)

» Odpovědět

Ahoj Marcelinko, jak si to užíváš mezi tolika úžasnýma lidma? Co modrá, jak to jde?
Doufám ze si menis spodni pradlo a ze se myjes. My se strýckem skrblíkem a s dědou Luboškem práve vylezame na Sněžku. Lubošek tě pozdravuje. Prave dostal nove zuby a je z toho naceny. Ty minule totoiz spoulkl misto knedlíku. Takze ted ho krmim kapsickami pro kocky protoze musi mit tekutou stravu a tyhle mu moc chutnaj. Měl bys je zkusit taky. Pa tvoje teta fretka.


Kaja z chatky 29.07.2021 v 15:46Pro: slečna Anička Taussigova (Zelení)

» Odpovědět

Ahuuj borce, tak na to ze te znam vic a osobne fakt malo, tak te mam megaa raada. Jsi mega strateg a mega mstitel. Uzij si s nama tabor a modli se za nasi vyhru.
libam obimam Kajka spolubydla


Další stránky: -1- -2- -3- -4- =5= -6- -7- -8- -9- -10- -11- -12- -13- -14- -15- -16-