Heureka
Letní tábor - akce pro děti i dospělé

Vzkazy dětí a rodičů - Mladočov

Přidejte vzkaz


Pro kontrolu napište číslo 8:


mamka 30.07.2021 v 07:45Pro: Tiomáš Zdeněk (Červení)

» Odpovědět

Ahoj Tome

tak jsem opět koukala na včerejší fotky a tentokrát tam moc nejsi. Viděla jsem tě jen na ranní rozcvičce a pak už nikde. Doufám, že ten guláš co jste si vařili ti chutnal.
Včera jsme se dívali na Kubovi první zápasy na youtube. Jeden zápas prohráli v prodloužení a jeden zase vyhráli.
A ty se koukej ozvat.

měj se kráně a posíláme pusu


Babi a děda z Brodu 30.07.2021 v 07:28Pro: Michalku Dominičku a Marka Sodomkovi (Modří)

» Odpovědět

Koukám,že se mi tam půlka zprávy stratila ale to nevadí,přeji vám krásný sluníčkový den a ať vám to hezky utíká posílám veeelikou pusu pa pa


Babi a děda z Brodu 30.07.2021 v 07:21Pro: Michalku Dominičku a Marka Sodomkovi (Modří)

» Odpovědět

Ahojky,tak už máte půlku tábora za sebou,toto utíká,než se nadějete,tak pojedete domů.Každý den (jako správný špión) vás sleduji na fotkách.Vypadá to,že se vám tam líbí,na rozcvičce je vidět,ze by jste ještě spali


Mamuša a taťuša 30.07.2021 v 00:37Pro: Domulka Sodomková (Modří)

» Odpovědět

Čauky bobíšku, tak jsme zase kontrolovali fotky z tábora. A koho jsme tam viděli? No přeci Tebe, jak hraješ hry a užíváš si to tam. Víš co nám pak musíš taky říct? Jak se Ti ráno vstávalo na rozcvičky. Ty jsi takový velký spáč a zvládáš vstávat, jsi šikulka! Představ si, že vám dnes mamka poslala velikou krabici s dobrotama. Ale asi největší místo tam zabralo překvapení pro Tebe. ;-) Jaké překvapení? No to Ti broučku nemůžu prozradit, to by pak nebylo překvapení. ;-) Jo a představ si, že jsem krtečky nechal proběhnout po podlaze. Dopoledne běhala Mia, ale ta byla taková klidná a pomalá. Navečer jsem vypustil Maxíka a to jsi měla vidět. Ten fičel jako trisko křeček. Myslím, že to bylo tím, že už si tam výlet udělal a znal to tam. ;-) Užívej si to tam a chytej, letí po vetříku pusiny! ;-)


Mamuša a taťuša 30.07.2021 v 00:35Pro: Miška Sodomková (Modří)

» Odpovědět

Ahoj Mišičko, dívali jsme se na fotky a máme pocit, že bez kšiltovky neuděláš krok. ;-) To je nová image? Důležité je, že vypadáš jako vždy spokojeně. Představ si, že vám dnes mamka poslala velikou krabici s dobrotama. Ale asi největší místo tam zabralo překvapení pro Domču. A né, že budeš rozlobená, že Ty překvápko nemáš! ;-) Budeš tam mít dobroty. ;-P Jaké překvapení? ;-) Jo a představ si, že jsem krtečky nechal proběhnout po podlaze. Dopoledne běhala Mia, ale ta byla taková klidná a pomalá. Navečer jsem vypustil Maxíka a to jsi měla vidět. Ten fičel jako trisko křeček. Myslím, že to bylo tím, že už si tam výlet udělal a znal to tam. ;-) Užívej si to tam a chytej, letí po vetříku pusiny! ;-)


Mamuša a taťuša 30.07.2021 v 00:34Pro: Mareček Sodomka (Modří)

» Odpovědět

Ahoj Marbulínku, jaký byl včera obídek? Měli jste tvůj oblíbený hamburger, viď? Vytunil sis ho kečupem, sýrem a zeleninou? Jestli ano, tak to byla mňamka, co? A teď se Tě zeptám, nejsou zbytky po hamburgeru na tričku a šortkách? Já Tě jen zlobím. A představ si, že vám dnes mamka poslala velikou krabici s dobrotama. Ale asi největší místo tam zabralo překvapení pro Domču. ;-) Je to proto, aby se jí dobře chrupkalo, víš? ;-) Jo a představ si, že jsem krtečky nechal proběhnout po podlaze. Dopoledne běhala Mia, ale ta byla taková klidná a pomalá. Navečer jsem vypustil Maxíka a to jsi měla vidět. Ten fičel jako trisko křeček. Myslím, že to bylo tím, že už si tam výlet udělal a znal to tam. ;-) Užívej si to tam a nelumpači.


paní Davidová 29.07.2021 v 23:19Pro: Marek Gjonlič (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj Marku,
zdravíme tě a máme radost, že se dobře bavíte, užíváte si s kamarády a bojujete....úžasně jsi namaloval draka !!! Držíme palce do dalších bojů a těšíme se na fotky (hlavně z rozcvičky :-)


Od Kačky 29.07.2021 v 23:16Pro: Filip Taussig (Červení)

» Odpovědět

Ahoj Fílo, nevybavuju si, že bych tě dnes viděla na fotce, ale věřím, že jsi stále tam. Já už jsem doma a jdu si konečně odpočinout, zítra jedu nakupovat věci na tábor a v sobotu už odjíždím :'-) moc si doma nepobydu, ale nevadí, prázdniny jsou od toho aby se někde lítalo.
Tak se hezky vyspi, koukala jsem, že máte v plánu spát pod širákem, tak si to užijte.
Dobrou noc <3
Kačka


Od Kačky 29.07.2021 v 23:13Pro: Anička Taussigová (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Ani, na fotkách z bojů o věže to září jen zelenou, tak si nejspíš skvělé vedete!! Já už jsem hezky doma a jdu si odpočinout.
Ať už dneska spíš pod širákem nebo na chatce, přeju krásnou dobrou noc <3
Kačka


Míša 29.07.2021 v 23:10Pro: Matěj Stejskal (Oranžoví)

» Odpovědět

Ahoj Matýsku, zatím vám vychází super počásko, tak snad užíváš kámošů a třeba i nějaká holka tam ujde;-)
Holky jsou tento týden u babičky Magdalénky a dědy Zdendy v Záholicích. Úplně si dovedu představit, jak řádí v bazénu a pak se cpou vším, co babička upeče a uvaří:-D
My s Pavlem užíváme pro změnu času pro nás dva - chodíme běhat, dáme si doma nějaké dobrůtky a dnes jsme vyrazili na ferraty. Bolí mě z toho ruce, že jsem se pak ve sprše málem ani nenamydlila:-D
Posílám pusu a přeju prima zážitky, M.


Tetinka, Marťa a strejda Wagoš 29.07.2021 v 23:05Pro: Kristýna Karafiátová (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj Kiki,
posíláme pozdrav z Opavy spolu s chlupatým Erikem, Albikem a taky Dušíkem a doufáme, že si užíváš táborové hry a kamárády.
Dívali jsme se na fotky a boje jsou v plném proudu, tak držíme palce.
MĚJ SE HEZKY !!


M+M+T 29.07.2021 v 22:56Pro: David Wagner (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj Davčo,
zdravíme tě z večerní Opavy a držíme palce, ať se vám daří a vyhrajete... Dnes bylo krásně, Marťa byl na brigádě a já s tatkou v KrPoli.
Zítra máme v plánu Heraltice. Duch si dost dovoluje na Erika a Alberta!!
MĚJ SE HEZKY !!!


:) 29.07.2021 v 22:50Pro: Matyáš Houba ()

» Odpovědět

Líbíš se mi :)


:) 29.07.2021 v 22:48

» Odpovědět

Líbíš se mi :)


mámy 29.07.2021 v 22:48Pro: Adámka Šebestu (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj Áďo,
rychle to utíká, už máte půlku tábora za sebou. My tady máme na návštěvě Kačenku s Rozou a Jožou, dnes přijel i Oskar. Šli jsme za vodu do kempu na pizzu a vzali jsme s sebou Aminku. Představ si, že tam celou dobu štěkala, bylo tam asi pět dalších pejsků, chtěla si s nimi hrozně hrát. Tak žádná sláva, budeš jí muset pořádně trénovat.
Těšíme se na další fotky, pozdravuj celou vaší partu!!! Pusu máma, Aminka haf haf


Mamka 29.07.2021 v 22:42Pro: Naty a Anet Kumprechtovic (Červení)

» Odpovědět

Ahoj holky, dnes jsem vás nenašla ani na jedné fotce, ale verim, ze si tábor užíváte. Už se mi začíná styskat, uklidila jsem vám pokoje, prevlekla postýlky a padnul na mě smutek. Už se těším, až budete zase doma! Byli jsme hrát se Slehovymi, Voprsalovic a Jaroszovic laser game a domluvili jsme se, ze příště vezmeme i všechny děti, bude se vám to líbit. Tak na táboře hezky bojujte a trenujte, ať tu společnou strilecku pak vyhrajeme! Posílám pusinky :-**


mámy 29.07.2021 v 22:40Pro: Filipa Šebestu (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj Fili,
hrozně rychle to utíká, už máte půlku tábora za sebou. Koukala jsem na jídelníček, jak vám skvěle vaří. A ten kotlíkový guláš, co jste si dělali dnes večer sami musel být mňam:). Doufám, že jsi rozdělal holkám pořádný oheň na vaření jako správný tulák. Ještě jsme nedostali od tebe žádný dopis, tak snad brzy přijde. Dnešní noc pod širákem bude pro tebe brnkačka a zítra na rozcvičce ráno tě uvidíme na fotkách určitě s úsměvem!!! Držím palce žluťáskům, tak pořádně bojuj, ať máte dobrý výsledky!!!
Pusu máma


mamka 29.07.2021 v 21:50Pro: Káťa Balská (Oranžoví)

» Odpovědět

Ahoj Káťo,
koukám na fotky a dnes Tě není vidět. Jak se povedl guláš? Dej vědět jak se máš! Dnes jsem Gábince koupila dárek k narozeninám a myslím, že se jí i Tobě bude líbit.... Škoda, že Ti nemůžu napsat co to je.... Hrozí, že by to jako vedoucí přečetla:-) nebo by to z Tebe dostala..... a pak by to nebylo překvapení....Určitě to doma všichni využijeme..... posílám pusinky a těším se až se vrátíte. pa


Maminka 29.07.2021 v 21:50Pro: Fanca Kotrbackova (Oranžoví)

» Odpovědět

Ahoj Fanči, moc tě zdravím !!! Dneska jsme měli moji oslavu, měla jsem svátek. Ještě to oslavime splecne, až tu budete půjdeme třeba na zmrzku :0) moc tě zdravím a posílám pusinku ode mě, táty, Bro i denyska ! Maminka


Mamka a táta 29.07.2021 v 21:38Pro: Maxmilián Fousek (Oranžoví)

» Odpovědět

Ahoj pupíčku,
tak už ležím v postýlce , táta je ještě u Pepíčka v Alžbětíně .
Dneska sklidili pole před námi, tak budeš muset projet čtyřkolku že? Zdravím vás chlapečkové... Pa mamka a taťka


Další stránky: -1- -2- -3- =4= -5- -6- -7- -8- -9- -10- -11- -12- -13- -14- -15- -16-