Heureka
Letní tábor - akce pro děti i dospělé

Vzkazy dětí a rodičů - Mladočov

Přidejte vzkaz


Pro kontrolu napište číslo 8:


Mamka+taťka+sestřičky 25.08.2021 v 21:03Pro: Verča Kopecká (Modří)

» Odpovědět

Ahoj Verunko, máte krásné fotky, koukáme každý den. Doufám, že si to tam pořádně užíváš a budeš nám pak vše vyprávět. Moc na tebe myslíme, pozdravuj Aničku, posíláme oooobr pusu...mamka, taťka, Mirinka a Justýnka


Děda a babička z Olbramovic 25.08.2021 v 21:00Pro: Ondra a Kubík Sargánkovi (Modří)

» Odpovědět

Ahoj kluci,
sledujeme provoz Vašeho tábora a věříme, že se hodně naučíte odvaze, samostatnosti a taky trochu vařit. :-))
Tak ahoj.


maminka a tatínek 25.08.2021 v 20:58Pro: Sebastian Novotný (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj Sebíku,
koukáme jaké máte hezké fotky týmů. Taky jsme tě našli na jedné fotce ze hry. Vypadá to, že se Vám dnešní den hodně vydařil. A pak kotlíkové vaření, mňam, doufám, že jsi taky ochutnal.
Posíláme pusinu, maminka a tatínek


Mamka a taťka 25.08.2021 v 20:55Pro: Páťa a Sofi Prachařovi ()

» Odpovědět

Ahoj Páťo a Sofinko,

Dneska jsme koukali, že jste hráli golf a paintball, to musela být velká sranda. Počasí jste dneska měli krásné, tak jste se ohřáli. Na fotkách vypadáte moc spokojeně. Moc vás zdravíme a těšíme se, že nám třeba napíšete, jak se máte.
Posíláme velkou pusu, myslíme na vás, paaaa mamka a taťka


Mamka a taťka 25.08.2021 v 20:54Pro: Mareček Svoboda (Oranžoví)

» Odpovědět

Ahoj Marečku,
vidíme, že jsi v oranžovém týmu s Tobišem a Tomíkem a s ostatními kamarády, paráda. Už jsme tě viděli i na některých fotkách z dění v táboře :-). Poslední je dnes ze společného vaření, jak neseš dřevo na topení, to umíš :-). Dnes jste měli krásné počasí a vypadalo to, že jste si den užili. Golf v lese, paintball a večer vaření guláše v kotlíku, určitě se vám moc povedl. Užívej si to tam, myslíme na tebe a máme tě moc rádi :-)
mamka a taťka


Taťka 25.08.2021 v 20:52Pro: Nelča Jůzová (Zelení)

» Odpovědět

Zdarec Nelinko zelinko, každý den sleduji na fotkách jak si tam žijete a dokonce jsem tě i na pár fotkách potkal. Doufám, že si to užíváš a trochu se vyblbneš, Měj se moc krásně a pozdravuj Barču. Čus taťka


Mamka a taťka 25.08.2021 v 20:52Pro: Tomík Svoboda (Červení)

» Odpovědět

Ahoj Tomášku,
vidíme, že jsi v červeném týmu s Honym a s ostatními kamarády, paráda. Mysleli jsme si to podle jedné fotky, kde jsi měl na ruce červený náramek :-). Dnes jste měli krásné počasí a vypadalo to, že jste si den užili. Golf v lese, paintball a večer vaření guláše v kotlíku, určitě se vám moc povedl. Užívej si to tam, myslíme na tebe a máme tě moc rádi :-)
mamka a taťka


Táta a máma 25.08.2021 v 20:44Pro: Veronika Vlková (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj Veru, dnes jsme prohlédli všechny vaše fotky a tobě to tam sluší zaručeně nejvíc :-) Honzíkovi samozřejmě taky. Dnes jsem se byl projet na kole, když bylo tak pěkně, tak snad budete mít i nadále trochu slušné počasí.


Táta a máma 25.08.2021 v 20:40Pro: Jan Vlk (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Honzíku, včera nám zlobilo internetové připojení, ale už ho opravili a tak jsme dnes prohlédli vaše fotky, moc vám to tam sluší. Dnes (ve středu) jste měli jistě pěkné počasí, tak ať vám počasí aspoň trochu přeje i nadále.


mamka, taťka a Kubka 25.08.2021 v 20:37Pro: Zdenda Semorád (Zelení)

» Odpovědět

Ahoj Zdenouši, posíláme veeelký pozdrav. Z fotek jsme zjistili, že jsi letos v zeleném týmu. Zelená je Tvoje oblíbená barva, tak to bude určitě super. Kuba se Ti vzorně stará o Mimi (Stáňu), dává jí ven do ohrádky a odpoledne na ní nezapomíná, takže venku nenocuje... . Oba s taťkou tenhle týden chodíme pozdě z práce, takže se doma nic moc neděje. Myslíme na Tebe a těšíme se z fotek, na kterých na Tebe narazíme...pozdravuj Vašíka a Mikuldu s Bárou...pusu mamina


Mamka+taťka+Domča+Frodo 25.08.2021 v 20:36Pro: Petr Spurek (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj Pěti, každý den bedlivě sledujeme fotky z tábora, vypadáš spokojeně :-) Doufám, že si to s klukama a ostatními dětmi skvělé užíváš? Koukali jsme, že jste měli steak s hranolkami, hm to sis pochutnal, že? a my dneska tlačenku s octem :-) Domča měl dneska první turnaj ale zapomněl, kdo vyhrál :-) všichni tě moc zdravíme, i Jindru a Risu, posíláme pusinu, Frodo mává packou :-) Pá zlatíčko, dávej na sebe pozor a užívej :-*


Márek od Várků 25.08.2021 v 20:28Pro: Terezka od Křížku (Červení)

» Odpovědět

Ahoj Terezko,
tentokrát se musím soustředit na nějaký hezký vzkaz, bude to těžký protože moje kreativita je na bodu mrazu, když jí potřebuji. Mám na tebe zajímavý dotaz, zítra odlétám do ugandy stavět dům, dostal jsem skvělou nabídku od nějakýho tamního prince na hodně peněz, které můžu zdědit - psal mi na e-mailu. Tak jestli si se mnou nechceš vzít hypotéku napůl. Doufám, že mě v tom podpoříš, protože tohle je přesně ten bod v životě, jak zahájit krásný společný život.
S pozdravem
Tvůj budoucí ugandský Manžel


Agi 25.08.2021 v 20:28Pro: Hugo hübl (modří) ()

» Odpovědět

Ahoj hugousko,jsem na orientaku na soustředění a mám se dobře,co ty? měj se hezky, Agi.


od babičky Věry a dědy Ladi 25.08.2021 v 20:20Pro: Oska a Markétka Myjavcovi (Oranžoví)

» Odpovědět

Ahoj Osko a Markétko,
děkujeme za krásný pohled z Tenerife. Přišel dnes. Oski, napsals to skvěle. Pak nám povíte, co na každém obrázku je a co z toho jste viděli.
Ani jsme netušili, že letos na táboře budete jako superhrdinové z Avengers. Úžasné! Osko, Ty jsi prý v chatce s Mikim a dalším kamarádem. Věříme, že i Ty, Markétko, bydlíš s dobrými kámoškami. Tak ať vám přeje počasí a zažijete spoustu zábavy.
Babička Věra a děda Laďa


babča Zdenka 25.08.2021 v 20:20Pro: františka kotrbáčková (Modří)

» Odpovědět

ahoj Fanoušku posílám ti na dálku moc velikou pusinku babí


mamka a Fidorka 25.08.2021 v 20:16Pro: Tomáš Mlčoch (Oranžoví)

» Odpovědět

Ahoj Bubíku,
jsem tak ráda, že jsem Tě objevila na fotkách, až mi srdíčko poskočilo radostí! Moc na Tebe myslím a přeji hodně fajn kamarádů a radosti z táborových her. Jsem ráda, že se oblékáš podle počasí. V oranžových jste určitě prima partička. Přeji vám, aby jste si pomáhali a dobře zvolenou taktikou vyhráli celotáborovou hru.
Posílám velikou pusu a pohlazení. Pa mamka s Fíďou


mamka a taťka 25.08.2021 v 19:59Pro: Alžbětka Holečková (Žlutí)

» Odpovědět

Ahoj Betynko,
konečně jsme podle fotek zjistili, že jsi ve žlutém týmu. Moc Vám to všem na týmových fotkách sluší. Dneska vám konečně přálo počasí, takže jste si určitě užili golf i paintball (tebe jsem na fotkách při hře neviděli). Měj se krásně, užívej si a zítra zase napíšeme. Velkou pusu a papa, mamka a taťka


tatínka 25.08.2021 v 19:41Pro: Lenku Marešovou (Modří)

» Odpovědět

Ahoj, Léňo. Každý den s mamkou pečlivě sledujeme všechny fotky. Usmívej se dál! Jo a až se vrátíš, budeš muset všechno vyprávět. Těšíme se na tebe!


Táta a máma 25.08.2021 v 19:29Pro: Jan a Tereza Havlíčkovi ()

» Odpovědět

Ahoj Jendo a Terezko, posílám Vám pozdrav z Pardubic. Dnes odjela mamka na školení, tak jsem doma sám a je tu podezřelé ticho:), tak si pouštím hudbu.
Myslím, že vy si ticha moc neužijete a to je dobře:).
Také mi psal Adam, prý se potápěl a praskla mu žilka v uchu, tak má dva dny stopku a musí odpočívat. Asi Vás zdraví i Ben, který leží v pelechu a spi po procházce, a to mi ještě sebral jogurt, který jsem nechal na zemi:(.
Mějte se skvěle a užívejte her a táborových radostí. Pa Táta a máma


babička Eva 25.08.2021 v 19:23Pro: Johanka Strnadová (Oranžoví)

» Odpovědět

Ahoj Johanko, dneska se na nás usmálo sluníčko, tak jste si pěkně užili her. Koukám na fotky a je vidět, že se dobře bavíte. Pá a pusu posílá Eva